Choď na obsah Choď na menu
 


Ligový zápas 1.6.2008

1. 6. 2008

Zdravím všetkých žlto-modrých :P. Nooo, ďalšie tri body a z troch zápasov sú zrazu iba dva. Ale výhra sa opäť nerodila ľahko. Kľudne to môžme nazvať trápením. Naša hra nebola zlá,ale bolo to dosť kostrbaté.Hlavne v prvom polčase sme to všetko tlačili cez pravú stranu a ja s Akošom sme sa troška nudili :P. K tomu len toľko, pretože ostaneme pri našom kapitánovi,ktorý sa konečne strelecky prebudil a prišlo to včas. Náš prvý gól vstrelil po chybe michalovčanov,nuž neostalo iba pri ich chybách.Po niekoľkých minútach po zmätkoch v našej obrane prišiel krutý trest v podobe vyrovnania od domácich. Trošku nám to trvalo,kým sme sa z toho otriasli,ale tesne pred koncom prvého polčasu poslal z priameho kopu Beci center do pokutového územia a Akoš opäť úradoval:P.Do kabín sme išli za stavu 1-2.Po zmene strán prišlo opäť niečo kto nikto nečakal. Hlúpy faul v strede ihriska, rýchla rozohrávka michalovčanov, nedorozumenie medzi obranou a Mirom... 2-2. Priznám sa v tej chvíli mi už nebolo všetko jedno. Chvalabohu, prišla aj moja chvíľa :D. Kopali sme roh, išiel som do šestnásky, na zadnej tyči nebol Matúš,ktorého tréner vystriedal. Tak som sa tam postavil a čakal, čo to Akoš vymyslí. Prišla dlhá lopta, hlavička novica v našom týme Ďoďa Šimka, moje prebratie na prsia a nekompromisné zakončenie ľavačkou. 3-2. :D:D Yeah:D. Po tomto góle sme sa konečne ukľudnili. Štvrtý gól pridal Enzo po peknej strele k tyči,piaty gól opäť Akoš a posledný klinec do rakvy michalovčanov zabil Domino. Zabil doslovne lebo ten "angličák":D stál zato. Tak, ako už bolo povedané v sobotu nás čaká zápas roka respektíve sezóny. Bol by som veľmi rád,keby sme v sobotu po zápase spievali oslavné "slavojistické chorály":D. Treba sa dať do kopy a zmobilizovať všetky sily na sobotu. Postup je v našich rukách. Toľko odomňa, v utorok tréning ;-). S pozdravom Ivo..

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Pre Melmana

(Pišta Artim, 3. 6. 2008 21:15)

Melman lem poddžubuje a lobdy mu vypadujú z rukoch.Išče je kylavejší jak ja. Ivo a Ty še neochab vyprovokovac a piš dalej, pišeš bars dobre.Ja mu sobotu nabijem pyščiska.

...

(melman, 2. 6. 2008 22:45)

nbee saq ja ta chvalim Ivko :D...ze super to je :D

pre melmana

(Ivo, 2. 6. 2008 21:06)

pocuvaj Mirko ked si myslis ze pisat o nasich zapasoch je take lahke kludne vež a piŠ:D

...

(melman, 1. 6. 2008 21:51)

Ivo dobry clanok :D...a konecne aj kus dlhsii :D

hmmm

(*6* jesus navas, 1. 6. 2008 21:38)

asi az utorok :D ked mi mama dovoli :P

nojo

(Ivo, 1. 6. 2008 21:33)

a norbi ty kedy racis prist na trening?

gol na 6:2

(pepe-slavoj:D, 1. 6. 2008 20:27)

no ten fominou gol stal za to:D:D
a este miro: MOJAAAAAAAAA:d:d

ach yaaay

(*6* jesus navas, 1. 6. 2008 20:03)

ivo ty si hral na lavej strane zalohy? :P nuda tam bola vsak? a toto som ja mal kazdy zapas :D ... inak Akos congratulation k hattricku :D

hhmm

(*5*, 1. 6. 2008 19:23)

dufam,ze po zapase s canou bude ivo pisat o postupe :D:D:D