I. LSŽ Východ - 24. kolo, 23.05.2009
Číslo | Domáci | Hostia | Výsledok | Strelci |
---|---|---|---|---|
162 | Lipany | Snina | 3:1 (1:1) | (neznámý) 3 - Besehanič,Duda |
163 | Košice | Sp. N. Ves | 0:3 (0:0) | Dlugoš,Krempašský,Pekarčík |
164 | Bardejov | Michalovce | 2:0 (0:0) | Guľa,Triščák - |
165 | Trebišov | Rožňava | 2:0 (1:0) | Drigan, Kiss- |
166 | Humenné | Sp. Podhradie | 5:1 (1:1) | Janička,Mikula J. 2,Havrila,Kakalik - (neznámý) |
167 | Poprad | Prešov | 0:4 (0:2) | Durilla,Marcin,Bujňák 2 |
168 | Lok. Košice | Stropkov | 4:1 (2:0) | Vilner,Fajth 3 - Jurko |
NASLEDUJÚCE A PRECHÁDZAJÚCE KOLÁ
Tabuľky:
Tabuľka po 24. kole:
Mužstvo | Z | V | R | P | Skóre | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
Prešov | 24 | 22 | 2 | 0 | 81:8 | 68 |
Košice | 24 | 16 | 4 | 4 | 57:23 | 52 |
Trebišov | 24 | 16 | 2 | 6 | 47:24 | 50 |
Sp. N. Ves | 24 | 14 | 6 | 4 | 61:23 | 48 |
Michalovce | 24 | 13 | 4 | 7 | 45:23 | 43 |
Bardejov | 24 | 13 | 3 | 8 | 42:31 | 42 |
Stropkov | 24 | 11 | 1 | 12 | 43:47 | 34 |
Snina | 23 | 9 | 4 | 10 | 31:28 | 31 |
Humenné | 24 | 7 | 6 | 11 | 31:33 | 27 |
Lipany | 23 | 8 | 1 | 14 | 35:52 | 25 |
Poprad | 24 | 7 | 2 | 15 | 21:49 | 23 |
Lok. Košice | 24 | 5 | 2 | 17 | 29:59 | 17 |
Sp. Podhradie | 24 | 4 | 1 | 19 | 17:66 | 13 |
Rožňava | 24 | 3 | 0 | 21 | 8:82 | 9 |
Tabuľka - doma po 24. kole:
Mužstvo | Z | V | R | P | Skóre | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
Prešov | 12 | 12 | 0 | 0 | 52:4 | 36 |
Trebišov | 12 | 10 | 2 | 0 | 28:4 | 32 |
Sp. N. Ves | 12 | 10 | 1 | 1 | 46:9 | 31 |
Košice | 12 | 10 | 1 | 1 | 31:11 | 31 |
Bardejov | 12 | 9 | 2 | 1 | 28:8 | 29 |
Michalovce | 12 | 8 | 3 | 1 | 28:7 | 27 |
Stropkov | 12 | 8 | 1 | 3 | 32:16 | 25 |
Snina | 12 | 7 | 2 | 3 | 20:7 | 23 |
Lipany | 11 | 7 | 1 | 3 | 23:16 | 22 |
Humenné | 12 | 5 | 3 | 4 | 22:13 | 18 |
Poprad | 12 | 5 | 1 | 6 | 16:20 | 16 |
Lok. Košice | 12 | 4 | 1 | 7 | 16:24 | 13 |
Sp. Podhradie | 12 | 3 | 1 | 8 | 11:22 | 10 |
Rožňava | 12 | 2 | 0 | 10 | 5:29 | 6 |
Tabuľka - vonku po 24. kole:
Mužstvo | Z | V | R | P | Skóre | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
Prešov | 12 | 10 | 2 | 0 | 29:4 | 32 |
Košice | 12 | 6 | 3 | 3 | 26:12 | 21 |
Trebišov | 12 | 6 | 0 | 6 | 19:20 | 18 |
Sp. N. Ves | 12 | 4 | 5 | 3 | 15:14 | 17 |
Michalovce | 12 | 5 | 1 | 6 | 17:16 | 16 |
Bardejov | 12 | 4 | 1 | 7 | 14:23 | 13 |
Humenné | 12 | 2 | 3 | 7 | 9:20 | 9 |
Stropkov | 12 | 3 | 0 | 9 | 11:31 | 9 |
Snina | 11 | 2 | 2 | 7 | 11:21 | 8 |
Poprad | 12 | 2 | 1 | 9 | 5:29 | 7 |
Lok. Košice | 12 | 1 | 1 | 10 | 13:35 | 4 |
Lipany | 12 | 1 | 0 | 11 | 12:36 | 3 |
Sp. Podhradie | 12 | 1 | 0 | 11 | 6:44 | 3 |
Rožňava | 12 | 1 | 0 | 11 | 3:53 | 3 |
_________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________
Tabuľky po jesennej časti súťaže:
Mužstvo | Z | V | R | P | Skóre | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
Prešov | 13 | 12 | 1 | 0 | 48:3 | 37 |
Košice | 13 | 10 | 1 | 2 | 32:9 | 31 |
Sp. N. Ves | 13 | 9 | 3 | 1 | 33:11 | 30 |
Trebišov | 13 | 9 | 0 | 4 | 26:15 | 27 |
Michalovce | 13 | 6 | 3 | 4 | 16:9 | 21 |
Stropkov | 13 | 7 | 0 | 6 | 25:24 | 21 |
Bardejov | 13 | 6 | 2 | 5 | 20:17 | 20 |
Humenné | 13 | 5 | 3 | 5 | 20:13 | 18 |
Snina | 13 | 5 | 2 | 6 | 17:15 | 17 |
Poprad | 13 | 4 | 1 | 8 | 9:27 | 13 |
Lipany | 13 | 4 | 0 | 9 | 19:32 | 12 |
Sp. Podhradie | 13 | 2 | 1 | 10 | 10:35 | 7 |
Rožňava | 13 | 2 | 0 | 11 | 6:42 | 6 |
Lok. Košice | 13 | 1 | 1 | 11 | 9:38 | 4 |
Tabuľka - doma
Mužstvo | Z | V | R | P | Skóre | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
Sp. N. Ves | 7 | 7 | 0 | 0 | 26:4 | 21 |
Košice | 7 | 7 | 0 | 0 | 22:5 | 21 |
Trebišov | 7 | 7 | 0 | 0 | 19:2 | 21 |
Prešov | 6 | 6 | 0 | 0 | 29:1 | 18 |
Stropkov | 6 | 5 | 0 | 1 | 17:7 | 15 |
Michalovce | 6 | 4 | 2 | 0 | 10:1 | 14 |
Bardejov | 7 | 4 | 2 | 1 | 13:7 | 14 |
Humenné | 7 | 4 | 1 | 2 | 14:5 | 13 |
Snina | 7 | 4 | 1 | 2 | 12:5 | 13 |
Lipany | 6 | 4 | 0 | 2 | 13:7 | 12 |
Poprad | 7 | 3 | 1 | 3 | 6:10 | 10 |
Sp. Podhradie | 6 | 1 | 1 | 4 | 6:13 | 4 |
Lok. Košice | 6 | 1 | 1 | 4 | 5:15 | 4 |
Rožňava | 6 | 1 | 0 | 5 | 3:13 | 3 |
Tabuľka - vonku
Mužstvo | Z | V | R | P | Skóre | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
Prešov | 7 | 6 | 1 | 0 | 19:2 | 19 |
Košice | 6 | 3 | 1 | 2 | 10:4 | 10 |
Sp. N. Ves | 6 | 2 | 3 | 1 | 7:7 | 9 |
Michalovce | 7 | 2 | 1 | 4 | 6:8 | 7 |
Bardejov | 6 | 2 | 0 | 4 | 7:10 | 6 |
Trebišov | 6 | 2 | 0 | 4 | 7:13 | 6 |
Stropkov | 7 | 2 | 0 | 5 | 8:17 | 6 |
Humenné | 6 | 1 | 2 | 3 | 6:8 | 5 |
Snina | 6 | 1 | 1 | 4 | 5:10 | 4 |
Poprad | 6 | 1 | 0 | 5 | 3:17 | 3 |
Sp. Podhradie | 7 | 1 | 0 | 6 | 4:22 | 3 |
Rožňava | 7 | 1 | 0 | 6 | 3:29 | 3 |
Lipany | 7 | 0 | 0 | 7 | 6:25 | 0 |
Lok. Košice | 7 | 0 | 0 | 7 | 4:23 | 0 |
Komentáre
Prehľad komentárov
Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.